3 järven cup 2021loppu tilanne

   
  KOLMEN JÄRVEN CUP LOPPUTULOS (Ensin ratkaisee  pisteet toisena sijoitukset ja kolmantena paino)
  2021                
                   
  KIITOS osallistujille ja onnittelut voittajille!            
                   
  MIEHET Santalampi Korpijärvi Kivijärvi YHT. pist.        
1. Rahikkala Vesa 30 32 45 107        
2. Isojärvi Elias 33 25 34 92        
3. Jaako Mika 23 26 40 89        
4. Neijonen Vilho 28 29 31 88        
5. Vinni Harry 27 27 32 86        
6. Puumalainen Matti 12 19 43 74        
7. Sydänmetsä Mauri 11 22 39 72        
8. Kinnunen Kyösti 26 18 27 71        
9. Keveri Veijo 24 11 36 71        
10. Sipola Jani 21 21 27 69        
11. Pettinen Juha   31 37 68         
12. Kantojärvi Pertti 31 12 24 67        
13. Kakko Juha 3 24 38 65 Meri-Lapin urheilukalastajien   
14. Eskola Taisto 18 15 26 59 mestaruus palkinnot sai  
15. Leppänen Lauri 20 10 22 52 Miehet  1.       Vesa Rahikkala  
16. Johansson Heikki   20 29 49 Naiset    1.    Elisa Juurikka  
17. Ronkainen Heino     41 41 Nuoret16v.  1. Arttu Antinoja  
18. Kolehmainen Tero 15   25 40 Erityismaininta Lauri Leppänen 16V
19. Kokkonen Jouni     33 33 Kisaili miesten sarjassa hyvin tuloksin!
20. Tikkala Pertti 13 8 10 31 ONNITTELUT!    
21. Hauhia Vesa     30 30        
22. Soikko Pentti 17 9 2 28        
23. Matinmikko Jari 25     25        
24. Räisänen Ville      23 23        
25. Pietilä Jaakko     18 18        
26. Urpalainen Jukka     17 17        
27. Räisänen Lauri     15 15        
28. Sipola Martti 1 13   14        
29. Emas Timo 5   8 13        
30. Hopia Kari   0 6 6        
31. Rahikkala Oskari 6     6        
32. Puumalainen Miikka 4     4        
33. Pyyny Jorma     4 4        
34. Schoultz Jari     1 1        
                   
                   
  NAISET Santalampi Korpijärvi Kivijärvi YHT. pist.        
1. Viinikainen Marianne 32 17 42 91        
2. Juurikka Elisa 14 30 44 88        
3. Kiiskilä Anne 7 23 35 65        
4. Kinnunen Emmi 10 28 19 57        
5. Puumalainen Eija 22 16 16 54        
6. Jaako Jaana 8 14 21 43        
7. Jaakola Raija 29 6 7 42        
8. Kaikkonen Eija 16 4 14 34        
9. Tikkala Eeva-Liisa 19 5 5 29        
10. Eskola Raili 9 7 9 25        
11. Laulajainen Terttu      20 20        
12. Jokelainen Kaarina     12 12        
13. Keveri Raili     11 11        
14. Autio Marita 2 3 3 8        
                   
  NUORET 16v          Palkinto      
1. Antinoja Arttu     13 13 Anssi Alatal on morrit     
                   
 

 

                                                            KEMIJOKI OY  nuorisoa tukemassa

Hei!
Kokeile tehdä oma kotisivu. Minäkin tein! Se on helppoa ja sitä voi kokeilla ilmaiseksi
ILMOITUS